Останнім часом в засобах масової інформації з'явились публікації, які безпідставно і необґрунтовано здійснюють спроби звинуватити Корпорацію "УКРІНМАШ" в участі в можливих схемах з незаконного відмивання коштів в процесі купівлі-продажу у 2008-2010 роках двигунів В-46-6, які призначалися для оснащення танків Т-72.
   Корпорація "УКРІНМАШ", постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 року №2012, була уповноважена здійснювати реалізацію на внутрішньому ринку майна Збройних Сил та інших військових формувань, крім військової зброї та боєприпасів до неї, вибухових речовин.
   У 2008-2010 роках, двигуни В-46-6 були визначені Міністерством оборони України як надлишкові, а тому, за встановленим у Міністерстві оборони України порядком, були включені в договори комісії, укладені з Корпорацією "УКРІНМАШ", для реалізації на внутрішньому ринку України.
   Двигуни були реалізовані підприємствам-заявникам (переможцям торгів) з дотриманням умов, укладених з Міністерством оборони України договорів комісії, згідно з якими корпорація не могла ніяким чином придбавати двигуни самостійно і, тим більш, зберігати їх на своїх складах. До того ж, договори комісії взагалі не передбачають будь-яких практичних передач (перевантажень, перевезень) майна уповноваженим організаціям.
   З моменту реалізації двигунів В-46-6 корпорація не мала і не має будь-яких відомостей щодо місця їх знаходження, як і будь-якого іншого реалізованого надлишкового майна.
   Як наслідок, корпорація не могла бути і не була постачальником для Збройних Сил України зазначених двигунів і, взагалі, ніколи не надавала Міноборони будь-яких пропозицій щодо постачання військової техніки.
   У зв'язку із зазначеним, переконливо просимо журналістів, експертів, аналітиків не надавати в засобах масової інформації та медіа-просторі хибну, неперевірену та, навіть, образливу інформацію щодо участі Корпорації "УКРІНМАШ" в схемах з реалізації двигунів В-46-6 для Збройних Сил України.
   Вдячні за розуміння та внесення відповідних поправок у вже існуючі статті.